Ve čtvrtek 25. 6. 2026 ožilo
naše školní hřiště parádní sportovní atmosférou. Konal se zde
očekávaný volejbalový turnaj, do kterého se zapojilo celkem sedm týmů
z řad žáků a jeden speciální tým složený z našich učitelů. Zápasy
byly plné napětí, obětavých zákroků a nečekaných zvratů. Žáci do hry
dali úplně všechno a s obrovským nasazením změřili své volejbalové
umění mezi sebou, ale i s učitelským sborem. Atmosféra na palubovce
i na lavičkách byla fantastická a všichni zúčastnění předvedli
skvělé sportovní výkony. Po urputných bojích se z celkového vítězství
mohl radovat pouze jeden tým. Zasloužené vítězství vybojovala třída 2.C.
Všem moc děkujeme za parádní sportovní zážitek a vítězům z 2.C
posíláme obrovskou gratulaci! Už teď se těšíme na odvetu
v příštím roce.
Darina Fromelová